Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Ja sie tu wziolem -.^ ???

PostWysłany: Śro 0:01, 02 Maj 2007    Temat postu: MKS Kutno Back to top

W temacie będę pisał o naszym kochanym V ligowym(w przyszłym sezonie może IV) zespole MKS Kutno...literka M, literka K, literka S jak MKS!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Tomo dnia Śro 0:05, 02 Maj 2007, w całości zmieniany 2 razy

piotrek

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Śro 0:04, 02 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Wiadomo w naszym mieście tylko MKS ! MKS ! MKS !

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Śro 0:37, 02 Maj 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno wygrał na wyjeździe 3:1 z GKS Bedlno w "Derbach Ziemi Kutnowskiej".

Bramki dla MKS zdobyli : Marcin Panek, Mariusz Jakubowski oraz Michał Rosiak. Dla GKS z rzutu karnego Robert Kornacki.

PostWysłany: Pią 22:55, 04 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Jutro o 17:00 MKS Kutno zmierzy się z PTC Pabianice w ramach 22. kolejki V ligi. Mecz tradycyjnie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie.

Dla kutnian będzie to sprawdzian generalny przed środowym "meczem sezonu" z Zawiszą Rzgów.

Nasz sobotni rywal zajmuje odległe trzynaste miejsce w tabeli i raczej nikt nie wyobraża sobie, aby pabianiczanie urwali MKS Kutno punkty. "Żółto-niebiescy" na swoim boisku są niepokonani już niemalże rok - ostatnia porażka z Zawiszą Rzgów 13 maja 2006.

Idzie ktoś na ten mecz????

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Sob 23:18, 05 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Pogrom na Kościuszki !!

MKS Kutno rozgromił 7:1 (3:1) PTC Pabianice w meczu 22. kolejki V ligi łódzkiej.

Bramki zdobywali : 3 Michał Rosiak (8, 39, 83 min.), Paweł Ocetek (44 min.), Rafał Puścian (47 min.), Sylwester Płacheta (76 min.) i Mariusz Jakubowski (80 min.), dla PTC : Kosmala (38 min.)

MKS MKS MKS MKS MKS MKS MKS!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A oto pare fotek, niestety są małe bo większy nie moge wstawić, może uda sie zobaczyc naszego Ulstrasa!!!!

Ostatnio zmieniony przez Tomo dnia Pon 11:49, 07 Maj 2007, w całości zmieniany 7 razy

PostWysłany: Wto 17:19, 08 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Już jutro o 16:00 w Rzgowie prawdziwy szlagier łódzkiej okręgówki !! Na przeciw siebie wyjdą jedenastki tamtejszego Zawiszy i MKS Kutno.

Obie drużyny to faworyci do wygrania tegorocznych rozgrywek, a więc zapowiada się bardzo zacięty i ciekawy mecz.

MKS Kutno wiosną nie zaznał jeszcze smaku porażki i tylko raz stracił punkty (remis z Maliną Piątek). Gospodarze jutrzejszych zawodów jak na razie przegrali tylko ze Startem Brzeziny u siebie (1:2) i tracą do "Miejskich" trzy oczka.

Jesienny mecz MKS i Zawiszy zakończył się bezbramkowym remisem. Ostatnio w Rzgowie kutnianie grali jesienią 2005 i padł remis 2:2. Bramkę dającą podział punktów w doliczonym czasie zdobył Tomasz Majtczak, który umieścił futbolówkę w bramce z rzutu karnego.

Na wczorajszym treningu piłkarze MKS Kutno ćwiczyli strzały oraz zagrania, które mają zapewnić zwycięstwo w jutrzejszym szlagierze.

Kadra MKS Kutno : Ireneusz Kamiński (br.), Patryk Maśliński, Paweł Ocetek, Rafał Puścian, Piotr Kudelski, Tomasz Karczewski, Rafał Więcek, Mariusz Jakubowski, Mariusz Jaśkiewicz, Andrzej Grzegorek, Michał Rosiak, Sylwester Płacheta, Michał Sokołowicz (br.), Marcin Panek, Łukasz Górczyński, Tomasz Kowalski, Marek Dymkiewicz, Michał Łucki, Piotr Michalski

Na stronie [link widoczny dla zalogowanych] w trakcie meczu prowadzona będzie relacja L!VE.

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Czw 8:44, 10 Maj 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno zremisował na wyjeździe 2:2 (0:1) z Zawiszą Rzgów w meczu na szczycie V ligi łódzkiej.

Obie bramki dla kutnian zdobył bohater meczu, Paweł Ocetek (59 i 85 min.). Dla gospodarzy Adrian Janiec (9 min.) i Jarosław Soszyński (50 min. karny).

Od początku meczu przewagę zyskał Zawisza, który zepchnął kutnian do obrony. Na efekty nie trzeba było długo czekać i w 9 minucie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego bramkę dla gospodarzy zdobył Adrian Janiec.

Kilka chwil później znów groźnie atakowali rzgowianie. Najpierw groźną akcję przeprowadził zdobywca pierwszej bramki, a później minimalnie pomylił się Szymczak, który uderzył obok słupka bramki strzeżonej przez Ireneusza Kamińskiego.

Po natarciu Zawiszy do głosu doszli kutnianie, którzy kilka razy zagrozili bramce gospodarzy. Najlepszą sytuację miał Sylwester Płacheta, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany przez obrońcę.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Zawiszy Rzgów.

Druga odsłona meczu fatalnie rozpoczęła się dla naszych piłkarzy. W 50 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Zawiszy, po rzekomym faulu (pociąganie za koszulkę) na Jarosławie Soszyńskim, a sam poszkodowany bez problemu pokonał Ireneusza Kamińskiego i przegrywaliśmy już 2:0...

Kilka minut później Jarosław Soszyński wbiegł na pole karny i padł niczym ścięty obok interweniującego Ireneusza Kamińskiego. Na nasze szczęście sędzia tym
razem nie dał się nabrać na "aktorstwo" najlepszego strzelca Zawiszy i nie podyktował drugiej "jedenastki".

W 59 minucie nareszcie obudzili się kutnianie i MKS zdobył kontaktową bramkę. Strzałem głową piłkę w siatce umieścił Paweł Ocetek, a asystę przy bramce zaliczył Rafał Więcek, który świetnie zacentrował z rzutu wolnego.

Kutnianie rozkojarzeni zdobyciem bramki pozwolili Zawiszy na bardzo groźną akcję, po której powinna paść bramka. Na szczęście mamy Ireneusza Kamińskiego, który powstrzymał dwóch napastników ze Rzgowa.

Od tego momentu to MKS Kutno zaczął kontrolować wydarzenia na boisku i raz po raz atakował bramkę strzeżoną przez Kamila Adamka. Szczęścia próbowali kolejno Michał Rosiak i Sylwester Płacheta, ale ich strzały były blokowane przez obrońców, bądź bronione przez bramkarza.

Stadion w Rzgowie w trakcie drugiej połowy miał nieoczekiwanego gościa... z pobliskiego pola na murawę wbiegł zając, który przez niecałą minutę biegał w obrębie pola karnego gości Wink

Po 73 minutach boisko opuścić musiał Rafał Puścian, który na początku meczu nabawił się kontuzji kolana po starciu z napastnikami Zawiszy. "Na początku meczu zrobiłem wślizg, a przeciwnik nie zdążył zareagować i nadepnął mnie na kolano. Na kolanie zostały ślady po czterech wkrętach, ale mam nadzieję, że wystąpię w sobotnim meczu z Nerem Poddębice." - powiedział po nasz młody defensor.

W 85 minucie kutnowscy kibice (około 30 osób) jak i piłkarze eksplodowali ze szczęścia, bowiem MKS zdobył wyrównującą bramkę. Na listę strzelców znów wpisał się Paweł Ocetek, który będąc sam na sam z bramkarzem miejscowych pewnym strzałem umieścił piłkę tuż obok "długiego słupka".

Do końca meczu nasi piłkarze mieli jeszcze dwie akcje, po których mogła paść bramka, lecz wynik nie uległ już zmianie i remis 2:2 stał się faktem.

Z przebiegu meczu podział punktów jest sprawiedliwy. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Zawiszy, który zaskoczył naszych piłkarzy. Druga część to jednak popis kutnian i Pawła Ocetka, który już nie raz ratował MKS Kutno w ciężkich chwilach. Na brawa zasługuje również Ireneusz Kamiński, który w kilku sytuacjach pokazał swój bramkarski fach.

Już w sobotę 12 maja o 17:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie "żółto-niebiescy" podejmować będą Ner Poddębice, który przed 22. kolejką zajmował 5 miejsce w tabeli. Tydzień później kolejny ciężki wyjazd, tym razem do obecnego wicelidera Startu Brzeziny, który wykorzystał potknięcie Zawiszy.

Składy :
Zawisza Rzgów : Adamek - Stasiak, Dziuba, Szymczak, Słupecki, Kacprzak, Janiec, Sułecki, Acela, Wielemborek, Soszyński

MKS Kutno : Kamiński - Ocetek, Rafał Puścian (73' Panek), Piotr Kudelski, Karczewski, Więcek (70' Łucki), Jakubowski, Jaśkiewicz (45' Piotr Michalski), Grzegorek (80' Dymkiewicz), Rosiak, Płacheta Razz Razz
MKS MKS MKS MKS MKS MKS MKS MKS MKS

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Pią 17:25, 11 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Jutro o 17:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki 26 nasi piłkarze podejmować będą Ner Poddębice.

Piłkarze z Poddębic zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli ze stratą 24 punktów do literującego MKS Kutno. W poprzedniej kolejce Ner bezbramkowo zremisował ze
słabym Orłem Łódź (13 miejsce). Bilans Neru Poddębice to 10 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek. Bramki : 32 strzelone i 41 straconych.

W ostatnim meczu obu drużyn niespodziewanie 1:0 wygrali poddębiczanie i jak do tej pory była to jedyna porażka podopiecznych Pawła Ślęzaka. Miejmy nadzieję, że jutro "żółto-niebiescy" wezmą odwet za tamtą przegraną.

Kutnianie, którzy od początku wiosny zajmują fotel lidera łódzkiej okręgówki nie mogą stracić jutro (jak i do końca sezonu) punktów z niżej notowanym przeciwnikiem, tym bardziej, że tuż za plecami "żółto-niebieskich" czai się Start Brzeziny (2 oczka straty).

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Nie 11:41, 13 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Wymęczone zwycięstwo MKS

MKS Kutno pokonał 1:0 (0:0) Ner Poddębice w meczu 24. kolejki łódzkiej okręgówki.

Szczęśliwym strzelcem bramki okazał się Paweł Ocetek, który trafił do siatki w ... 94 minucie meczu po zagraniu Sylwestra Płachety !!

Dzisiejszy mecz "żółto-niebieskich" miał być łatwy i przyjemny. Okazało się jednak, że był to prawdziwy horror, na szczęście z happy-endem.

Pierwsze minuty meczu pokazały, że dziś Ner Poddębice nie odda łatwo pola i będzie walczył do końca. Od początku spotkania, przez całą pierwszą połowę i początek drugiej padał deszcz, który w znaczny sposób ograniczył umiejętności piłkarzy. Kutnianie kilka razy zagrozili bramce gości, lecz ich ataki były bardzo chaotyczne i rwane. Poddębiczanie nie pozostawali dłużni i również stworzyli kilka akcji, po których piłka nie leciała w światło bramki.

Po pierwszej połowie obie drużyny bezbramkowo remisowały, przy okazji stwarzając nudne widowisko.

Druga część gry była już o wiele inna. Kutnianie za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięską bramkę, ale brakowało szczęścia. Najlepsze sytuacje do zdobycia gola mieli Rafał Puścian, Michał Rosiak i Sylwester Płacheta. Im bliżej było do końca meczu, tym "żółto-niebiescy" bardziej skupiali się na ofensywie, zapominając o grze obronnej.

Poddębiczanie w ostatnim kwadransie meczu kilka razy groźnie kontrowali i nie wiele brakowało, a objęli by prowadzenie. Na boisku było dość ostro i co chwilę sędzia musiał ostudzać temperamenty piłkarzy, dwukrotnie pokazując żółte kartki.

Gdy w ostatniej minucie meczu sędzia doliczył jeszcze dodatkowe cztery odżyły nadzieje na korzystny wynik w tym spotkaniu.

W 94 minucie kibice zgromadzeni na trybunach jak i piłkarze rezerwowi eksplodowali z radości, bowiem MKS Kutno w ostatnich sekundach meczu objął prowadzenie. Bohaterem meczu po raz kolejny został Paweł Ocetek, który po idealnym dośrodkowaniu Sylwestra Płachety, umieścił futbolówkę w siatce !! Tej radości po prostu nie da się opisać Smile

Po meczu piłkarze podbiegli pod trybunę zajmowaną przez kibiców prowadzących doping i w geście radości rzucili się na murawę robiąc tzw. "orzełka". Później nasi pupile przybili symboliczną "piątkę" z fanami i udali się świętować do szatni. Radość na Kościuszki trwała jeszcze bardzo długo.

Już za tydzień, w sobotę 19 maja kutnianie wyruszają do Brzezin gdzie zmierzą się z wiceliderem tabeli. Będzie to mecz, który w znacznym stopniu może przybliżyć kutnowską jedenastkę do IV ligi. Niepokoi jednak dzisiejsza forma naszej drużyny, bo z taką grą będzie bardzo ciężko o choćby punkt. Miejmy jednak nadzieję, że Paweł Ślęzak wraz z resztą sztabu szkoleniowego odpowiednio przygotują MKS Kutno do tego jakże ważnego meczu.

MKS Kutno - Ner Poddębice 1:0 (0:0)

Bramki :
1:0 Paweł Ocetek (94 min.)

Kartki :
żółte - Marcin Panek (MKS), Woźniak (Ner)

Widzów :
750 osób

Składy :
MKS Kutno : Kamiński - Ocetek, Puścian, Piotr Kudelski, Więcek (46' Karczewski), Panek, Jakubowski, Jaśkiewicz (46' Piotr Michalski), Grzegorek (72' Łucki), Płacheta, Rosiak

foto : elstasiu & stachura

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Pią 15:48, 18 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Jutro o 16:00 w Brzezinach MKS Kutno podejmować będzie tamtejszy Start w meczu 25. kolejki V ligi łódzkiej.

Będzie to pojedynek lidera z trzecią drużyną tabeli, a więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.

Start Brzeziny w tym sezonie przegrał już aż 4 razy. Piłkarze z Brzezin nie będą miło wspominać poprzedniej kolejki, w której to sensacyjnie przegrali 1:0 na wyjeździe ze Startem Łódź. Bilans bramkowy brzezinian to 53 strzelonych i 13 straconych goli.

O wiele lepiej wiedzie się naszym piłkarzom, którzy wyprzedzają Start o pięć oczek, a w sobotę będą starali się o wypracowanie 8 punktowej przewagi nad trzecią drużyną ligi. W ostatniej kolejce po dramatycznym meczu, kutnianie wygrali 1:0 z Nerem Poddębice, a w 94 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Ocetek.

Ostatni pojedynek obu jedenastek zakończył się zwycięstwem kutnian, którzy na własnym terenie pokonali Start 2:0 po bramkach Piotra Michalskiego i Bartosza Kalupy. Ostatni mecz w Brzezinach pomiędzy Startem a MKS Kutno miał miejsce w sierpniu 2005. Miejscowi wygrali 3:1, a bramkę dla MKS zdobył Rafał Więcek.

Do Brzezin jedzie najsilniejszy skład kutnian, a Paweł Ślęzak najprawdopodobniej desygnuje do gry taki skład : Kamiński - Ocetek, Puścian, Piotr Kudelski, Karczewski - Więcek, Jakubowski, Jaśkiewicz, Grzegorek - Rosiak, Płacheta.

Na wczorajszym treningu pojawili się wszyscy piłkarze pierwszej drużyny za wyjątkiem Sylwestra Płachety, Andrzeja Grzegorka i Tomasza Karczewskiego. Zawodnicy najpierw trenowali na boisku bocznym, a później pomocnicy i napastnicy przenieśli się na boisko tartanowe, gdzie ćwiczyli strzały na bramkę.

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Pią 22:58, 18 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Wiadomo najwierniejszy kibic MKS-u z nas jedzie na ten jutrzejszy mecz Smile i pewno zda nam tutaj relacje Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OSIEDLOWY SPORT Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)