Posty: 91

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Ja sie tu wziolem -.^ ???

PostWysłany: Sob 22:41, 19 Maj 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno wygrał 3:1 (0:1) na wyjeździe ze Startem Brzeziny i zajmuje fotel lidera V ligi łódzkiej.

Bramki dla MKS zdobyli : 2 Paweł Ocetek (49 i 52 min.) i Sylwester Płacheta (81 min.). Dla BKS honorową bramkę zdobył Bogusław Saganowski (9 min.).

Dzisiejszy mecz został okrzyknięty spotkaniem na szczycie V ligi i z całą pewnością spełnił pokładane w nim nadzieje.

Pierwsze minuty nie zapowiadały wielkich emocji i prócz walki w środku boiska nic ciekawego się nie działo. W 9 minucie meczu w wydawałoby się niegroźnej sytuacji, około 25 metrów od bramki strzeżonej przez Ireneusza Kamińskiego faulowany został jeden z graczy BKS. Sędzia podyktował rzut wolny, do piłki podszedł Bogusław Saganowski i ... cudownym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w samym okienku bramki. Stadiony świata...

Gospodarze 2 minuty później mogli podwyższyć wynik, lecz gracz gospodarzy minimalnie się pomylił. W 20 minucie meczu piłkę po uderzeniu Koźlika na poprzeczkę sparował Ireneusz Kamiński.

Pierwszy atak "żółto-niebieskich" miał miejsce dopiero w 24 minucie, gdy Sylwester Płacheta strzelił tuż obok słupka. Później niewiele działo się na boisku i wynik pierwszej połowy nie uległ już zmianie. Kutnianie po słabej pierwszej połowie pełni nadziei na korzystny wynik udali się do szatni.

Niewiele brakowało, a w 48 minucie przegrywalibyśmy już 2:0. Na szczęście Waliszewski w dogodnej sytuacji spudłował i kutnowscy piłkarze mogli odetchnąć z ulgą.

Jak mówi stare polskie porzekadło "niewykorzystane sytuacje się mszczą", a gdy w drużynie ma się Pawła Ocetka akcje na pewno się zemszczą. W 49 minucie w olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Startu Brzeziny najlepiej zachował się Paweł Ocetek i kutnowscy piłkarze jaki i kibice wybuchli z radości, bowiem nasz obrońca umieścił piłkę w siatce.

Nie opadły emocje po pierwszej bramce dla MKS, a trzy minuty później piłka po raz drugi wpadła do siatki. Kto był strzelcem? Oczywiście Paweł Ocetek, który w ostatnich tygodniach wyrasta na bohatera kutnowskiej drużyny. Przy bramce bardzo ładnym podaniem popisał się Sylwester Płacheta, który rozgrywał dziś bardzo dobre zawody.

Kilka minut później rozpędzona machina z Kutna mogła prowadzić już 3:1, ale piłka po strzale głową Sylwestra Płachety trafiła w poprzeczkę. W 65 minucie żółtą kartką ukarany został Michał Łucki, który ściął równo z trawą Krawczyka. Sędzia był dość pobłażliwy i pokazał naszemu graczowi tylko żółty kartonik.

Pięć minut później Start strzela gola na 2:2, ale sędzia boczny unosi chorągiewkę do góry sygnalizując pozycję spaloną. Naszym zdaniem sędzia nie pomylił się, a gracz gospodarzy był na co najmniej metrowym spalonym.

W 82 minucie gola ustalającego wynik dzisiejszego pojedynku zdobył Sylwester Płacheta. Nie był to jednak zwyczajny gol. Sylwek "wkręcił w ziemię" dwóch obrońców Startu i z narożnika pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki... Szał na sektorze zajmowanym przez kutnowskich kibiców, którzy przybyli do Brzezin w sile ponad 30 osób.

Pięć minut przed końcem meczu powinna wpaść jeszcze jedna bramka dla MKS, ale Dariusz Breś z największym trudem wybił futbolówkę poza linię boczną. W tym samym czasie z boiska musiał zejść Piotr Kudelski, który z rozciętą głową udał się do szpitala na założenie kilku szwów.

Po ostatnim gwizdku sędziego głównego piłkarze odtańczyli na środku boiska "taniec zwycięzców" i podziękowali kibicom za doping.

Dzisiejszy mecz pokazał, że Kutno musi mieć IV ligę. W tym sezonie jesteśmy tak blisko celu i nie możemy przegrać batalii o awans klasę wyżej. Na zakończenie chciałbym podziękować naszym piłkarzom, a szczególnie Pawłowi Ocetkowi za wygrany mecz, który bardzo przybliżył nas do IV ligi. Panowie, dla takich chwil warto żyć !

Składy :
MKS Kutno : Kamiński - Ocetek, Puścian, Kudelski Piotr (85' Łukasz Górczyński), Karczewski - Więcek (46' Łucki), Jakubowski (83' Panek), Jaśkiewicz (46' Piotr Michalski), Grzegorek - Rosiak, Płacheta

Start Brzeziny : Breś - Osiński (Kaliński), Kaczmarek, Pecyna (Kaźmierczak), Borowski - Walczak, Zieliński, Krawczyk, Saganowski - Waliszewski, Koźlik

piotrek

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Sob 23:50, 19 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Teraz już zaczynam wierzyć że 4 liga jest bardzo blisko Smile Smile Smile oby tak dalej Smile

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Sob 23:57, 19 Maj 2007    Temat postu: Back to top

tera to juz MKS musi wejść do IV ligi!!!!!! hahahaha V liga i bilet za 5zł w brzezinach ahahahahhahahahahahahahahaha

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Czw 17:14, 31 Maj 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno wygrał 4:0 (1:0) z Kolejarzem Łódź w meczu 26. kolejki V ligi łódzkiej.

Bramki dla MKS zdobyli : 3 Michał Rosiak (28, 53 i 66 min.) oraz Sylwester Płacheta (87 min.)

Pierwsze minuty meczu pokazały, że MKS jest w dobrej dyspozycji i nie powinno być problemu z pokonaniem łódzkiej drużyny. Od początku kutnianie zdominowali środek pola i większość akcji toczyła się na połowie Kolejarza.

Niespodziewanie w 15 minucie Kolejarz był bliski zdobycia gola, ale na szczęście strzał jednego z łódzkich graczy trafił w słupek bramki strzeżonej przez Ireneusza Kamińskiego.

Pierwsza bramka meczu (jak i Michała Rosiaka) wpadła dopiero w 28 minucie. Na techniczny strzał zza pola karnego zdecydował się Michał Rosiak i piłka zatrzepotała w siatce.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się skromnym prowadzeniem gospodarzy.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej odsłony gry było już 2:0 dla "żółto-niebieskich", a na listę strzelców wpisał się Michał Rosiak. W 66 minucie było już 3:0 i popularny "Rychu" mógł pochwalić się zdobytym hat-trickiem.

Podłamani goście nie istnieli na boisku, a kutnowscy gracze raz po raz atakowali ich bramkę. Najbliżej zdobycia gola byli Sylwester Płacheta oraz Mariusz Jakubowski, którzy próbowali umieścić futbolówkę w siatce po strzałach przewrotką.

W 87 minucie wynik spotkania na 4:0 dla lidera V ligi ustalił Sylwester Płacheta, który zdobył jubileuszową 80. bramkę MKS Kutno w tegorocznych rozgrywkach.

Dwie minuty przed końcem meczu Paweł Ślęzak, zdecydował się na zaskakującą zmianę. Owacyjnie żegnanego Ireneusza Kamińskiego zmienił na bramce Paweł Klekowicki, który zaliczył pierwszy występ w tym sezonie.

Po ostatnim gwizdku sędziego głównego rozpoczęło się świętowanie dzisiejszego zwycięstwa, które coraz bardziej przybliża naszą drużynę do IV ligi. Kibice podziękowali piłkarzom za dzisiejszą grę, a ci podziękowali im za doping oraz liczne przybycie na mecz (około 800 osób).

Kartki :
żółte - Mariusz Jaśkiewicz (MKS), numer 3 (Kolejarz)

Widzów :
800 osób

Składy :
MKS Kutno : Kamiński (88' Klekowicki) - Ocetek, Puścian, Kudelski Piotr, Karczewski, Więcek (65' Łucki) - Jakubowski, Jaśkiewicz (65' Michalski Piotr), Grzegorek (80' Górczyński Łukasz) - Płacheta, Rosiak

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Sob 13:45, 02 Cze 2007    Temat postu: Back to top

W sobotę o 16:00 w Rosanowie piłkarze MKS Kutno zmierzą się na wyjeździe z tamtejszym LKS.

Piłkarze z Rosanowa zajmują 7. miejsce w tabeli ze stratą 30 punktów do lidera z "Grodu nad Ochnią".

Ostatni mecz pomiędzy MKS a LKS Rosanów zakończył się remisem 1:1 w Kutnie. Mecz był szalenie dramatyczny i gdyby nie bramka Pawła Ocetka w 84 minucie, kutnianie mogli przegrać to spotkanie.

"Uważam, że LKS Rosanów może okazać się trudnym przeciwnikiem. Jest tam nierówne, mało boisko, do jakiego nasi piłkarze nie są przyzwyczajeni. Sprawdza się moje zdanie, że ligi nie wygrywa się z najsilniejszymi, ale z przeciętniakami. Nasi piłkarze są zmobilizowani i wiedzą, że grają o awans." - powiedział Andrzej Królak, kierownik MKS Kutno.

Do końca sezonu licząc sobotni mecz pozostały jeszcze 4 kolejki, w którym MKS zmierzy się kolejno z LKS Rosanów, Startem Łódź, GKS Ksawerów i MKS 2000 Tuszyn. Do awansu starczy 9 punktów z puli 12 możliwych.

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Pon 15:24, 04 Cze 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno wygrał na wyjeździe 3:1 (2:1) z LKS Rosanów i na trzy kolejki przed końcem sezonu prowadzi w tabeli.

Trzy bramki dla "Miejskich" zdobył Mariusz Jakubowski (22, 32, 53) zaś dla Rosanowa Polasiński (43)

Dzisiejszy mecz w Rosanowie odbywał się w iście angielskiej pogodzie, przy mżącym deszczu, która w połączeniu z fatalną nawierzchnią boiska na pewno nie pomagała piłkarzom w grze.

Początek meczu należał do kutnian i już w 10 minucie bramkę mógł zdobyć Michał Rosiak, lecz piłka po jego strzale trafiła w słupek, a strzelec znajdował się na pozycji spalonej.

Międzyczasie na boisku pojawił się niespodziewany gość - pies, który przez kilkanaście sekund biegał po płycie boiska.

W 22 minucie bramkę na 0:1 zdobył Mariusz Jakubowski, który popisał się fantastycznym strzałem z powietrza tuż zza pola karnego. Dziesięć minut później było już 0:2, a na listę strzelców ponownie wpisał się Mariusz Jakubowski, który wykorzystał rzut karny sprokurowany przez Michała Rosiaka.

Po zdobyciu drugiej bramki w poczynania kutnian wdarła się niepewność i do głosu doszli gospodarze, który starali się pokonać Ireneusza Kamińskiego. Sztuka ta udała im się w 43 minucie i "bramkę do szatni" zdobył Polasiński.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia kutnian, a właściwie Mariusza Jakubowskiego, który po zespołowej akcji umieścił futbolówkę w bramce. Popularny "Mario" tym samym ustrzelił swojego drugiego w tym sezonie hat-tricka.

Swoje nieliczne sytuacje mieli również piłkarze LKS Rosanów. W 65 minucie bardzo bliski zdobycia gola był jeden z napastników gospodarzy, ale piłka o centymetry minęła spojenie bramki. Chwilę później wzorową kontrę wyprowadzili kutnianie, ale Michał Rosiak, po raz drugi trafił w konstrukcję bramki (strzał głową w poprzeczkę). Duże słowa uznania należą się Andrzejowi Grzegorkowi, który na prawej flance był "zmorą gospodarzy".

W tym meczu pech nie opuszczał "Rycha", który w 72 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w słupek. Wydawałoby się, że do trzech razy sztuka...

"Żółto-niebiescy" raz po raz atakowali gospodarzy, ale brakowało szczęścia i zimnej krwi. Dobrym przykładem może być akcja z 80 minuty, gdy Tomasz Karczewski w stuprocentowej sytuacji fatalnie przestrzelił nad bramką.

W 88 minucie boisko opuścił Sylwester Płacheta, a jego miejsce zajął Jacek Walczak. "Sylvinho" schodząc z boiska zarobił żółtą kartkę, a gdyby nie interwencja Mariusza Jakubowskiego, nasz najlepszy strzelec mógł zostać wykluczony z gry, za dyskusje z sędzią głównym.

Ostatnia minuta meczu przyniosła wielkie emocje i za razem wielkie rozczarowanie w ekipie gospodarzy. Arbiter podyktował "jedenastkę" za faul Pawła Ocetka, lecz Ireneusz Kamiński w fantastyczny sposób obronił rzut karny i wynik nie uległ już zmianie.

Wynik dzisiejszego spotkania, którego bohaterem był Mariusz Jakubowski na pewno może cieszyć kutnowskie środowisko piłkarskie, ponieważ mecz z Rosanowem był uznawany za jeden z najcięższych, które MKS miał rozegrać w ostatnich czterech kolejkach.

Na szczęście boisko oraz inne niesprzyjające czynniki nie przeszkodziły nam w odniesieniu cennego zwycięstwa i nadal jesteśmy w czubie tabeli V ligi.

Składy :
MKS Kutno : Kamiński - Ocetek, Puścian, Kudelski Piotr, Więcek (55' Panek) - Karczewski, Jakubowski, Jaśkiewicz (88' Michalski Piotr), Grzegorek - Płacheta (88' Walczak), Rosiak

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Śro 0:11, 06 Cze 2007    Temat postu: Back to top

W najbliższą środę o 15:30 w Kutnie MKS podejmować będzie Start Łódź.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, iż mecz będzie przełożony na wtorek, ale działacze z Łodzi nie zaakceptowali prośby kutnian.

Start Łódź po 27. kolejkach zajmuje 10 miejsce w tabeli, tracąc do lidera aż 36 punktów. W ostatniej kolejce bałuciarze wygrali u siebie z GKS Ksawerów 2:1.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest MKS Kutno, tym bardziej, że przy ewentualnym zwycięstwie kutnianom do awansu brakować będzie tylko 3 punktów, które mogą wywalczyć sobie w sobotnim meczu z GKS Ksawerów.

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Czw 13:29, 07 Cze 2007    Temat postu: Back to top

No i słyszałem dzięki relacji sms live od Tomasa że wygrali 3:2 Smile ale niech ktoś lepiej to uzupełni Wink

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Czw 13:49, 07 Cze 2007    Temat postu: Back to top

MKS Kutno po bardzo ciężkim meczu wygrał 3:2 (1:0) z łódzkim Startem.

Bramki dla MKS zdobyli : dwie Sylwester Płacheta (27, 85) i Mariusz Jakubowski (4Cool. Dla Startu : Marcin Walczak (55) i Artur Dziuba (67)

ten mecz oglądałem w bardzo dużym napięciu...o mało co a mks by zremisował tylko. ale naszczęście wygrał 3-2 i jeszcze tylko w sobote wygrana i IV liga IV liga MKS!!!!!!

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Czw 17:07, 07 Cze 2007    Temat postu: Back to top

No ciekawe czy to się uda ... zastanawiam się sam oby !!!

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Pią 14:32, 08 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Jutro o 17:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie MKS Kutno podejmować będzie GKS Ksawerów.

Będzie to jeden z najważniejszych spotkań w czternastoletniej historii klubu, bowiem zwycięstwo zapewni kutnianom awans do IV ligi, pierwszy od 13 lat !!

Ostatni raz MKS Kutno wygrał rozgrywki ligowe w sezonie 19931994, gdy awansował do III ligi. Wtedy kutnianie w 34 meczach zgromadzili 53 punkty i o 5 oczek wyprzedzili Orkan Sochaczew.

Czy w sobotę świętować będziemy awans do IV ligi? Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że tak jednak piłka nożna to bardzo przewrotny sport i wszystko może się wydarzyć. Kutnowscy fani jak i piłkarze z działaczami nie dopuszczają nawet myśli, że w sobotnie popołudnie MKS może stracić punkty, a jeśli nasi pupile zagrają "swoją piłkę" i akcje wzorowo wykańczać będzie duet najlepszych napastników ligi - Rosiak i Płacheta to gracze GKS Ksawerów wyjadą z Kutna z bagażem bramek.

" Ksawerów walczy o utrzymanie w lidze, dlatego piłkarze na boisko wyjdą na pewno skoncentrowani. W ubiegłym roku na wyjeździe bardzo się męczyliśmy, pachniało nawet sensacją. Na kilka minut przed końcem meczu przegrywaliśmy 0:2. Bardzo ważne bramki wówczas strzelił Paweł Ocetek, a Łukasz Górczyński, przechylił szalę zwycięstwa na korzysć Kutna. Wygraliśmy 3:2. Teraz też może być trudno " - powiedział Andrzej Królak, kierownik drużyny MKS Kutno.

W ostatniej kolejce nasi jutrzejsi rywale wygrali 5:2 z ostatnim GKS Bedlno i po 28 meczach zajmują 14 (trzecie od końca) miejsce w tabeli.

Mecz poprowadzi kończący karierę sędziowską, Mirosław Krzymiński.

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Nie 0:13, 10 Cze 2007    Temat postu: Back to top

IV LIGA IV LIGA MKS!!!!![/size]

MKS Kutno wygrał 2:0 z GKS Ksawerów i zapewnił sobie miejsce w IV lidze. Obie bramki zdobył Michał Rosiak. ahhhh co to był za mecz....MKS w końcu w IV lidze Very Happy Very Happy Very Happy z początku ja tara i piotrek staliśmy na krytej trybunie... w drugiej połowie przeszliśmy z ULTRASami na niekrytą trybunę a dokładnie na literke T. no i wtedy sie zaczęło dopingowanie Very Happy Very Happy. W "młynie" było około 60-70 osób....nawet piotrek kibicował Razz Razz.