Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Ja sie tu wziolem -.^ ???

PostWysłany: Wto 23:31, 01 Maj 2007    Temat postu: Real Madryt Back to top

W tym temacie będę podawał informacje o najlepszym klubie XXw. czyli REALU MADRYT!!!! HALA MADRID!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Tomo dnia Śro 0:10, 02 Maj 2007, w całości zmieniany 4 razy

piotrek

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Wto 23:38, 01 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Bardzo fajny pomysł Smile mam nadzieje że wszystkie wyniki będą aktualnie podawane ... może byś podał ostatni wynik Realu Question Very Happy

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Wto 23:52, 01 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Real Madrid - Athletic Bilbao

Składy
Athletic Bilbao: Aranzubia - Javi González, Expósito, Sarriegi, Amorebieta - Iraola (Llorente 70') , Murillo - Gabilondo (Yeste 50'), Exteberria (Urzaiz 50'), Javi Martínez - Aduriz
Real Madryt: Casillas - Cicinho, Ramos, Cannavaro, Torres - Emerson, Diarra, Beckham, Robinho (Guti 75') - Raúl (Reyes 85'), van Nistelrooy (Higuaín 61')

Arbiter: pan Muñiz Fernández. Żółtymi kartkami ukarani zostali Cannavaro, Murillo, Urzaiz i Beckham.

W następnym meczu 2007.05.06, godz. 21:00
Real Madryt w ramach 33 kolejki ligi hiszpańskiej podejmie na własnym stadionie zespół zajmujący 2 miejsce z 61 punktami FC Sevilla.

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Wto 23:53, 01 Maj 2007    Temat postu: Back to top

takie spotkanie warto by było obejrzeć ... Twisted Evil tutaj napewno gra będzie ostra do 90 minuty ...

Real Madrid - FC Sevilla 3-1

Real Madryt pokonał Sevillę 3:2 w meczu 33. kolejki La Liga. Do 63' minuty Królewscy przegrywali 0-1 po golu Mareski (41'), jednak losy spotkania całkowicie odmienił José María Gutiérrez Hernández - Guti, którego dwie cudowne asysty przy golach van Nistelrooya (63') oraz Robinho (78') pozwoliły Blancos wyjść na prowadzenie. Formalności dopełnił jeszcze raz van Nistelrooy w 85' minucie. Sevilla zdobyła kontaktowego gola na dwie minuty przed końcem doliczonego czasu, jednak to wszystko, na co było ją jeszcze stać w tym meczu.

Dzięki temu zwycięstwo Real awansował na drugą pozycję w tabeli i traci dwa punkty do Barcelony.
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tych co nie obchodzi ten temat to niech nie wchodzą i nie wypisują głupot Very Happy Very Happy POZDRO

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Nie 11:39, 13 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Real Madryt pokonał RCD Espanyol Barcelona 4-3 w meczu 34. kolejki Primera División. 12 maja. W tym wyjątkowym, magicznym dniu, nie tylko wszystkie madryckie zwierzęta mówiły ludzkim głosem, nie tylko cała publiczność na Santiago Bernabeu przez cały mecz głośno wspierała swoich piłkarzy, nie tylko Higuain i Raul nie mieli problemów z przyjęciem piłki, ale cała drużyna dokonała czegoś nieprawdopodobnego.

Mimo że Królewscy od początku kontrolowali wydarzenia na boisku i częściej utrzymywali się przy piłce, to Espanyol już po 27 minutach prowadził 0-2 po bramkach Waltera Pandianiego. Oba gole padły po katastrofalnych błędach obrońców, a w szczególności Roberto Carlosa. Trzy minuty później bramkę kontaktową zdobył Ruud van Nistelrooy, który wykorzystał kapitalne dośrodkowanie Raula i przedłużenie piłki... Carlosa. I kiedy wydawało się, że Real weźmie się za odrabianie strat, cztery minuty później kolejną bramkę dla Katalończyków zdobył Walter Pandiani, znów wykorzystując brak koncentracji obrońców. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-3.

Niejeden młody trener chciałby się dowiedzieć co planował Fabio Capello zdejmując w drugiej połowie jedynego ofensywnego pomocnika, Gutiego. Okazało się to jednak zbawienne w skutkach. Cała drużyna ruszyła do ataku, a bramki dla Los Blancos zdobywali kolejno Raul, Jose Antonio Reyes oraz w ostatniej minucie Gonzalo Higuain, dzięki któremu nieskazitelna, królewska biel mogła zatriumfować w tym niesamowitym meczu.

Dzięki temu zwycięstwu Real Madryt co najmniej na dwadzieścia cztery godziny stał się liderem ligi hiszpańskiej.

Real Madryt - Espanyol Barcelona 4-3
15' [0 - 1] Pandiani
27' [0 - 2] Pandiani
30' [1 - 2] van Nistelrooy
34' [1 - 3] Pandiani
49' [2 - 3] Raul
57' [3 - 3] Reyes
89' [4 - 3] Higuain

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Pon 15:39, 14 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Marzenie wszystkich madridistas wreszcie się spełniło. Wczoraj, 12 maja 2007 roku, w dniu Międzynarodowego Święta Pielęgniarek i Położnych oraz Światowego Dnia Ptaków Wędrownych, Real Madryt odzyskał pozycję lidera Primera División. Nie wiadomo czy właśnie o te święta chodziło w słynnych już deklaracjach Florentino Perezowi i niektórym zawodnikom Królewskich, ale jedno jest pewne: od świąt Real jest liderem!

Wszystko to dzięki piorunującej końcówce sezonu i wczorajszemu, wspaniałemu triumfowi Blancos nad Espanyolem, który mimo prowadzenia 1-3 do przerwy, ostatecznie uległ najlepszemu klubowi XX wieku 4-3. Wszyscy kibice o białych sercach z niecierpliwością czekali na wynik dzisiejszego pojedynku Barcelony z Betisem. Aby Real nie stracił fotelu lidera, Barça musiała najwyżej zremisować z przybyszami z Andaluzji. I tak się właśnie stało. Katalończycy zremisowali z Betisem Sewilla 1-1, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.

Trzydziesty triumf Królewskich w Primera División i odzyskanie prymatu w Hiszpanii jest na wyciągnięcie ręki. Naszym pupilom nie pozostaje nic innego, jak tylko utrzymać obecną wyśmienitą formę i dalej prezentować ducha walki i poziom piłkarski, obecnie nieosiągalny dla żadnej hiszpańskiej drużyny.

HALA MADRID!!!!HALA CAPELLO!!!HALA ROBINHO!!!!BLEEEE BARCA!!!

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Śro 18:36, 16 Maj 2007    Temat postu: Back to top

no właśnie wkońcu po ponad 500 dniach Real na czele tabeli Smile ciekawe tylko jak długo się utrzyma Wink

stachura

Posty: 23

Skąd: Kutno BTG

PostWysłany: Pią 8:06, 18 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Utrzyma się co najmniej przez 2 lata Razz. A przynajmniej do końca sezonu.
HALA MADRID.

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Pią 22:59, 18 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Mam nadzieje że w tym roku będzie mistrzostwo a Ronaldinho niech sobie reklamuje ten wiosenny twarożek Very Happy

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Nie 0:28, 10 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Real Madryt Wielki! Real Madryt Magiczny!

W Saragossie, odbył się bardzo ważne spotkanie. Miejscowy Real podejmował imiennika z Madrytu. W tym meczu również nie brakowało emocji. Pierwszy bramkarza rywali pokonał Diego Milito, który wykorzystał rzut karny. Gospodarze objęli prowadzenie, a "Królewscy" musieli się sprężyć, jeśli chcieli wygrać. Goście wzięli się do pracy, ale dopiero w drugiej połowie. Niezawodny Ruud van Nistelrooy wyrównał stan meczu w 57. minucie. Cztery minuty później ponownie stadion oszalał. Dzięki bramce Diego Milito Saragossa znowu objęła prowadzenie. W drużynie gości ponownie wykazał się holenderski napastnik. Nie po raz pierwszy w tym sezonie uratował punkt dla swego zespołu. Ostatecznie Real Saragossa zremisował z Realem Madryt 2:2.
Z tego powodu że Bracelona i Sevilla zremisowała swoje mecze Real Madryt utrzymał sie na pozycji lidera. Wszytko rozstrzygnie sie kto zostanie mistrzem PRIMERA DIVISION 17 czerwca. miejmy nadzieje że to będzie REAL!!!! HALA MADRID HALA RUUD

Składy
Real Saragossa: César; Zapater, Sergio García, Gabriel Milito, Chus Herrero; D'Alessandro, Piqué, Celades (Lafita, min. 7Cool, Aimar; Ewerthon (Movilla, min. 55), Diego Milito (Óscar, min. 85)
Real Madryt: Casillas; Torres, Cannavaro, Roberto Carlos; Beckham, Diarra, Emerson (Guti, min. 45), Robinho (Robinho, min. 66); Raúl (Higuaín, min. 45), van Nistelrooy

Sędziował: Alberto Undiano Mallenco[/b]

piotrek

Posty: 110

Skąd: Kutno

PostWysłany: Nie 0:30, 10 Cze 2007    Temat postu: Back to top

esh szkoda że tylko remis Sad ale dobre i to nadal mamy fotel lidera !!! i jest duża szansa na mistrzostwo Smile

Tomo

Posty: 91

PostWysłany: Nie 23:17, 17 Cze 2007    Temat postu: Back to top

REAL MADRYT MISTRZEM HISZPANII HAHAHAHAHAHAHAHAH JEBAC BARCE!!!!!! Real Madryt wygrywając na estadio santiago bernabeu z Realem Mallorca 3-1 bo 2 bramkach Reyesa i jednej Diarry